+420 739 661 286 aneta@zdravinamiru.cz

Pokyny před vyšetřením, průběh vyšetření

 

Vyšetření

Vyšetření se skládá ze vstupní analýzy živé kapky krve v temném poli mikroskopu (cca 30 minut) a následného vysvětlení problémů, poradenství ve výživě a detoxikaci. Celkový čas je přibližně 90 minut.

Vysvětlím Vám, co ve Vaší krvi není v pořádku a jaké mohou mít tyto odchylky dopad na Vaše zdraví. Následně vypracuji zprávu s popisem nalezených struktur a vhodným doporučením ke změnám. Součástí vyšetření je výživové poradenství, detoxikace, odkyselení a přírodní suplementace dle aktuálního stavu zdraví.

Kontrolní vyšetření se provádí nejdříve za 1 až 2 měsíce, kdy máte možnost vidět změny ve své krvi, které nastaly po doporučených úpravách životního stylu.

Jednou z výhod analýzy z živé kapky krve je, že pacient i běžným okem dokáže identifikovat nestandardní útvar v krvi a v průběhu čistění organismu a dalších kontrol sám vidí výsledky, zlepšení a návrat k normálu. A právě zdravá krev je odraz zdraví celého těla.

Vyšetření doporučuji provádět pravidelně zejména jako prevenci, jelikož je možné dlouho dopředu odhalit počínající i závažné stavy – náhlé cévní příhody, poškození jater, degenerativní onemocnění včetně rakoviny, poruchy imunity… Lze také odhalit nemoci, o kterých lidé nemají ani tušení, že by je mohli mít a způsobovat jim potíže.

 

Share This